Pokračujeme s predstavením značky Matrix Biolage

V predchádzajúcich článkoch sme vás zoznámili s radmi ADVANCED a R.A.W. od značky Biolage spadajúce pod značku Matrix. Základný rad CORE v ničom nezaostáva za uvedenými dvoma. Nájdete v nej celú škálu produktov pre vaše vlasy. Zahŕňa starostlivosť o vlasy jemné a slabé potrebujúce objem, suché vlasy bez hydratácie, farbené vlasy, vlasy so sklonom ku krepovateniu, mastné vlasy a vlasy trápiaci lupiny. Tento rad je nadobudnutý prírodnými zložkami a výťažkami z prírodných produktov. Poďte si s nami urobiť exkurziu do sveta kozmetiky s dotykom prírody.

 

Základný rad CORE

Je založený na výťažkoch z bavlny, aloe vera, orchideí a kamélie olejnej. Tieto prírodné látky prirodzene pomáhajú bojovať s problémami vlasov a zároveň sa o ne starajú. Radu zvyčajne obsahujú šampón, starostlivosť a dodatočnú starostlivosť, napríklad vo forme masky. Hitom radu CORE sú hĺbkové starostlivosti obohatené o ďalšie živiny a výťažky, ktoré výživu vlasov posúvajú zase o level vyššie. Sú v praktickom malom balení.

Rad pre objem jemných a slabých vlasov Matrix Biolage VolumeBloom obsahuje prírodné výťažky z bavlny a dodáva tak vlasom ľahkosť a výživu bez zaťaženia. Súčasťou radu sú šampóny v dvoch veľkostiach balenia, starostlivosť a sprej pre objem vlasov.

Rad pre hydratáciu suchých vlasov Matrix Biolage HydraSource s výťažkami z aloe vera udržuje vlasy hydratované počas celého dňa. Je vhodný pre suché vlasy. Rad zahŕňa šampón, starostlivosť, balzam, masku, hydratačnú hmlu a hĺbkovú starostlivosť.

Rad pre farbené vlasy Matrix Biolage ColorLast chráni vlasy aj ich žiarivú farbu. Obsahuje výťažky z orchideí. V radu nájdete šampón, šampón neutralizujúce žlté tóny, starostlivosť, hĺbkovú starostlivosť aj intenzívnu kúru.

Rad pre vlasy so sklonom ku krepovateniu Matrix Biolage SmoothProof s obsahom výťažkov z kamélie olejnej vlasy vyživuje, chráni a bráni ich krepovateniu. Zatiaľ sú v ponuke dva druhy starostlivosti z ktorých jedna je hĺbková.

Značka Biolage obsahuje tiež šampón z radu CleanReset pre mastné vlasy, alebo osviežujúci šampón a šampón na pokožku s lupinami z radu ScalpSync.

 

Veríme, že si značku Matrix Biolage obľúbite rovnako ako my. ♥

Uverejnené v ProduktyPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.