BaByliss Pro Mira Curl – perfektné lokne ľahko a rýchlo

Krásne a dlhotrvajúci lokne ľahko a rýchlo – vďaka automatickej kulme už pri zrkadle nestrávite ani minútu naviac.

Automatická kulma je vhodná pre rýchle, jednoduché a efektné natočenie vlasov. Kúzlom všetkého je automatický systém navíjanie, ktorý navinie pramienok vlasov a po vami nastavenú dobu ho udrží v tepelnej komore. Izolačné komora zároveň zaručí, že natáčanie vlasov prebehne bezbolestne bez akýchkoľvek nežiadúcich popálenín. Pomocou tejto kulmy vytvoríte perfektný účes, ktorý vám zaberie minimum času, ale vydrží celý deň.

 

Dnešný trh ponúka mnoho stylingových pomocníkov pre vytvorenie širokej škály účesov, ale nie všetky sú vhodné pre všetky typy vlasov. Ak premýšľate nad automatickú kulmou, pamätajte, že je potrebné mať vlasy dlhé minimálne 15-20 cm.

Francúzska značka BaByliss Pro je priekopníkom medzi automatickými kulmami. Ich kulmu Mira Curl používajú profesionáli po celom svete. Tahle automatická kulma je výnimočná svojou šetrnosťou k vlasovému vláknu a dlhou životnosťou. Patentovaný systém The Perfect Curling Machine výrazne znižuje čas a náročnosť vlnenie vlasov a kulma je tak vhodná aj pre úplných začiatočníkov. Obrovským benefitom tejto kulmy je možnosť nastavenia teploty a časovača, ktorý vás bude informovať pomocou zvukového signálu. Ľahko tak nastavenie kulmy prispôsobíte priamo Vášmu typu vlasov.

Na výber máte tri druhy teploty, ktoré sú prispôsobené pre každý druh vlasov. Pre šetrnejšie prístup k vašim vlasom odporúčame vždy nastaviť nižšiu teplotu a prípadne ju navýšiť.

 • 190 °C je vhodná pre jemné, oslabené a poškodené vlasy,
 • 210 °C je ideálna pre normálne typ vlasov,
 • 230 °C skrotí nepoddajné, husté vlasy.

Pre perfektný výsledok môžete zvoliť aj smer vlnenie kučier – k tvári, od tváre alebo automatické nastavenie, ktoré strieda smer s každým prameňom vlasov.

Posledný nastaviteľnou funkciou je voľba doby, ktorú bude natočený prameň uzavretý v keramickej komore. Čím dlhšie necháte vlasy v kulme, tým bude lokničky pevnejšia. Pri kratšej dobe docielite ležérnejší a voľnejších kučier.

 • 8 sekúnd – signalizácia štyrmi pípnutiami – pre prirodzené a jemné lokne,
 • 10 sekúnd – 5 pípnutí – pre ľahko pružné, tvarované lokne,
 • 12 sekúnd – 6 pípnutie – pevné, odolné a dlhotrvajúci lokne ako zo salónov.

    

S kulmou Mira Curl budete tiež šetriť životné prostredie. Kulma zaručuje tepelnú stabilitu počas používania a pri nečinnosti sa automaticky prepne do režimu spánku. V prípade dlhodobej nečinnosti sa v rámci úspory aj bezpečnosti do hodiny vypne.

Po boome s parnými žehličkami uviedla značka BaByliss mladšiu sestru – Mira Curl Steam Tech. Parné automatickú kulmu, ktorá vďaka steam tech systému zaručí krásne, zdravé a lesklé vlasy bez straty hydratácie.

Uverejnené v Produkty-20%
Kulma na vlasy Mira Curl BAB2665E - pre perfektné lokne
127,60 € 159,96 €  + DOPRAVA ZADARMO 

Kulma na vlasy Mira Curl BAB2665E - pre perfektné lokne

Skladom 3 ks


-2%
Automatická kulma na vlasy BaByliss Pro Mira Curl MKII BAB2666E
155,96 € 159,96 €  + DOPRAVA ZADARMO 

Automatická kulma na vlasy BaByliss Pro Mira Curl MKII BAB2666E

Skladom 3 ks


2 komentáre na “BaByliss Pro Mira Curl – perfektné lokne ľahko a rýchlo

 1. Evka Odpovedať

  ja mam velmi podobnu znacky orava a je naozaj velmi velmi dobra aj na dlhe huste vlasy a lokne su rovnomerne a take nadychane

 2. Lucie Š. Odpovedať

  Skvěle! Je třeba si najít spolehlivého pomocníka, který Vám bude vyhovovat. Až doslouží, vyzkoušejte třeba i Mira Curl od BaBabyliss Pro. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *