Eye Vac Hairbuster 1400 W – pomocník pre každý priestor

Kôš alebo vysávač? Dalo by sa povedať oboje dohromady. Eye Vac (pôvodne Hairbuster) je pomocník pre váš priestor. Záleží len na vás, kam sa bude najviac hodiť. Po prečítaní celého článku si využitie tohto bezvreckového vysávača predstavíte hneď na niekoľkých miestach.

Ako teda tento bezvreckový vysávač funguje? V prvom rade sa jedná o malý otvor v prednej časti vysávača, ktorým za pomoci výkone 1400 W vysaje akúkoľvek nečistotu. Teda prach, vlasy, chĺpky, omrvinky a iné nečistoty, ktoré bežne musíme nametať na lopatku a ohýbať sa. Tento vysávač má 3 prevádzkové režimy podľa našej potreby. Mód AUTO – snímač pred sacím otvorom dá signál spustiť vysávač v prípade, že spozoruje akúkoľvek nečistotu alebo metlu či iný predmet. MANUAL – na prednej strane je tlačidlo, ktoré spustí sací výkon vysávača v prípade, že sa tlačidla jemne dotknete nohou alebo metlou. Posledným módom je režim OFF, kedy je vysávač úplne vypnutý a nemožno ho spustiť. Tieto tri módy jednoducho ovládate jediným otočným spínačom na bočnej strane vysávača.

Súčasťou vysávača sú aj dva filtre pre čistú a bezprašnú prevádzku – valcový, ktorý je umiestnený vo vnútri nádoby na nečistoty, a plochý na boku vysávača. Tieto filtre je potrebné pravidelne čistiť a meniť, aby bol zachovaný optimálny sací výkon. Akonáhle sa sací výkon rapídne zníži, je nutné filtre vymeniť. Oba filtre sú bežne dostupné a je možné ich priebežne dokupovať pre zachovanie maximálneho výkonu.

   

Vysávač Eye Vac Hairbuster používame pre jednoduché, rýchle a čisté upratovanie. Preto možno všetko obsluhovať bez nutnosti priameho kontaktu s nečistotami. Odpadovú nádobu potom po naplnení vyprázdnime spolu s bežným komunálnym odpadom.

Vysávač je ideálnym pomocníkom do každej domácnosti, kaderníctva, salónu či dielne a garáže. Využitie nájdeme mnoho a je teda len na zváženie, kde by nám Hairbuster ušetril ohýbania chrbta a poskytol komfort pri upratovaní. Jeho jednoduchý a čistý dizajn navyše zapadne do každého interiéru a rozhodne tu nepôsobí ako rušivý element.

Uverejnené v Produkty-16%
Vákuový vysávač vlasov Sibel Eye Vac Hairbuster - 1400 W
139,96 € 167,60 €  + DOPRAVA ZADARMO 

Vákuový vysávač vlasov Sibel Eye Vac Hairbuster - 1400 W

Skladom 9 ks


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *