NOVINKA: Matrix Unbreak My Blonde

Túžite po nezlomnej oslňujúcej blond? Máte pocit poškodených, oslabených a krehkých vlasov, ktoré by si zaslúžili poriadnu výživu a starostlivosť? Každé farbenie a zosvetľovanie vlasy oslabuje, rovnako tak vlasy oslabujú fialové silver šampóny, ktoré pomáhajú blondínkam zbaviť sa nežiaducich žltých tónov.

S riešením prichádza značka Matrix v podaní novinky Unbreak My Blonde, ktorá je vhodná pre zosvetlené blond vlasy. Posilňujúci rad s vysoko účinným zložením vlasy šetrne umýva, stará sa o scitlivené vlasové vlákna v dôsledku odfarbovania, oživuje poškodené vlasy a zanecháva ich krásne hebké, lesklé, zdravé a pevnejšie.

V čom je tajomstvo úspechu radu Unbreak My Blonde?

Nové vysoko účinné zloženie, obohatené o kyselinu citrónovú, posilňuje oslabené väzby, stimuluje scitlivené vlasové vlákna a oživuje poškodené a chemicky zaťažené vlasy.

Ako kyselina citrónová prospieva blond vlasom?

 • vlasy sú až 3x pevnejšie
 • zaceľuje odfarbené vlasy
 • posilňuje oslabené väzby vo vlasoch
 • vlasy sú viditeľne zdravé, hebké a lesklé
 • napravuje väzby vo vlasoch
 • minimalizuje lámanie, pre silnejšie, zdravšie blond vlasy
 • eliminuje krepovatenie, lámanie a poletujúce vlasy

Testujeme pre Vás: Aké sú produkty radu Unbreak My Blonde?

ŠAMPÓN: „Šampón má krémovú konzistenciu a veľmi dobre pení – tak ako som u šampónov značky Matrix zvyknutá. Vlasy sa mi po použití šampónu oveľa menej mastí, čo býva častým problémom ošetrujúcich a vyživujúcich šampónov. Veľkým plusom je pre mňa príjemná citrusová vôňa.

STAROSTLIVOSŤ: „Starostlivosť používam vždy do dĺžok, aby vyživila oslabené konce vlasov. Musím povedať, že starostlivosť Unbreak My Blonde naozaj zaceľuje vlasy, pôsobí potom lesklé a uhladené. Na dotyk sú vlasy hebké a oveľa lepšie sa rozčesávajú. „

BEZOPLACHOVÁ STRAROSTLIVOSŤ: „Zo začiatku som si nebola istá použitím starostlivosti a bezoplachovej starostlivosti zároveň. Kým som nevyskúšala oba produkty zároveň. Bezoplachovú starostlivosť som aplikovala opäť do dĺžok vlasov, ale predovšetkým na končeky vlasov. Tie boli po vyfúkaniu pekne zahojené a nemala som pocit rozlítaných a rozštiepených končekov. Máte pocit, že bezoplachová starostlivosť vlasy zbytočne zaťažuje? To Vám s Unbreak My Blonde rozhodne nehrozí! „

„Celý rad Unbreak My Blonde vyniká citrusovou vôňou a po niekoľkých týždňoch používania sú vlasy naozaj posilnené a konce sa oveľa menej lámu. Som z tejto novinky nadšená a určite sa k nej v budúcnosti vrátim. „

Tip od nás pre Vás:

 • Používajte šampón 2x za sebou – pri prvom použití zmyjete nečistoty z povrchu vlasov, pri druhom vlasy umyjete hĺbkovo.
 • Následne aplikujte starostlivosť do dĺžok vlasov – starostlivosť nedávajte ku korienkom, aby sa Vám vlasy nemastily.
 • Po vysušení vlasov uterákom aplikujte do dĺžok a na končeky bezoplachovú starostlivosť a pokračujte v úprave vlasov ako ste zvyknutí.
 • Pri pravidelnom používaní je výsledný efekt intenzívnejší. Doprajte zosvetlenými vlasom tú najlepšiu starostlivosť, ktorá je vidieť už od prvého použitia.

Uverejnené v Produkty-15%
Posilňujúci šampón pre zosvetlené vlasy Matrix Unbreak My Blonde - 300 ml
8,76 € 10,36 €

Posilňujúci šampón pre zosvetlené vlasy Matrix Unbreak My Blonde - 300 ml

Skladom 20 a viac ks


-15%
Posilňujúca starostlivosť pre zosvetlené vlasy Matrix Unbreak My Blonde - 300 ml


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *