Veľkonočná SÚŤAŽ o sadu produktov Loréal Professionnel Absolut Repair Molecular v hodnote viac ako 69 €!

Hody, hody, sprievody, … Veľká noc je tu! Oslavujete ju, alebo využívate voľné dni na odpočinok a cestovanie?

Veľkonočný pondelok prináša nielen tradície a odpočinok, ale aj nové začiatky a možnosti. Ak chcete tento rok svoju Veľkú noc okoreniť niečím viac než len klasickými tradíciami, máme pre vás úplne jedinečnú príležitosť. Pripravili sme si pre Vás Veľkonočnú súťaž, v ktorej môžete vyhrať kompletnú sadu produktov Loréal Professionnel Absolut Repair Molecular v hodnote viac ako 69 €!

Poslednú novinku od veľmi obľúbenej značky profesionálnej vlasovej kozmetiky Loréal Professionnel už určite poznáte. Rad Absolut Repair Molecular ponúka obnovu molekulárnej štruktúry poškodeného vlasového vlákna, a navracia tak vlasom silu a pružnosť! A to všetko len v iba 3 krokoch – šampón, oplachovacie sérum a bezoplachová maska. Za úspechom tohto radu stojí jej zloženie obsahujúce 5 aminokyselín a 2% Peptides Bonder.

Zaujíma Vás viac informácií o tomto rade? Prečítajte si náš článok, v ktorom sa dozviete nielen podrobnosti o produktoch tohto radu, ale aj najčastejšie dôvody poškodenia vlasov.

A teraz spomínaná súťaž!

Na našom Instagrame sa môžete zapojiť do súťaže práve o produkty z radov Loréal Professionnel Absolut Repair Molecular! Ako na to?

1) Dajte ❤ na fotku
2) Sledujte náš profil @svetkadernictva.sk
3) Do komentára označte niekoho, kto by sa súťaže tiež rád zúčastnil
4) Napíšte nám do komentára emojis, ktoré popisujú Váš Veľkonočný pondelok

❌ Účastníci s viac ako jedným komentárom nebudú do žrebovania zaradení!

🗓 Súťaž trvá do pondelka 8. 4. 2024 – nasledujúci deň bude v stories vyhlásený výherca🏆

Pravidla súťaže:

Organizátor súťaže

Organizátorom súťaže o produkty radov Loréal Professionnel Absolut Repair Molecular od značky Loréal Professionnel (ďalej len „súťaž“) je Detail – Hair style s.r.o., so sídlom Veľké Meziříčí, Třebíčská 1678/60, PSČ 594 01, I CZ29211701 (ďalej len „organizátor súťaže“).


Účasť v súťaži

 1. Účastníkom súťaže môžu byť výhradne fyzické osoby nad 15 rokov veku.
 2. Účastníci súťaže musia mať trvalé bydlisko v Slovenskej republike. Zaslanie výhry do zahraničia nie je možné.
 3. Z účasti v súťaži sú vylúčené osoby, ktoré sú v pracovnom alebo inom obdobnom vzťahu k organizátorovi súťaže. Vylúčené z účasti v súťaži sú tiež osoby blízke osobám uvedeným v predchádzajúcej vete, tj najmä príbuzní v rade priamej, súrodenci či manželia týchto osôb.
 4. Účasťou v súťaži dáva účastník súťaže organizátorovi súťaže súhlas na spracovávanie osobných údajov v priebehu súťaže, a to na účely riadneho zabezpečenia priebehu súťaže av rozsahu potrebnom na tento účel (meno a priezvisko, adresa, telefón, emailová adresa). Účasťou v súťaži účastník zároveň súhlasí s pravidlami súťaže.

  Priebeh súťaže
 5. Súťaž prebieha od 1. 4. do 8. 4. 2024 a to výhradne na instagramovom profile organizátora súťaže (svetkadernictva.sk) (ďalej len „instagram“).
 6. Princípom súťaže je splniť úlohy zadané organizátorom a správne zodpovedať súťažnú otázku.
 7. Zadávateľ si vyhradzuje právo súťažnú otázku aj úlohy akokoľvek meniť.
 8. Výhercom sa stáva účastník, ktorý splní všetky úlohy uvedené vyššie v ods. III a je vyžrebovaný organizátorom súťaže.
 9. Výherca dostane darček s darčekovou sadou Loréal Professionnel Loréal Professionnel Absolut Repair Molecular.
 10. Výherca bude najneskôr do 9. 4. 2024 kontaktovaný cez Instagram v správach.
 11. Výhra bude zaslaná na poštovú adresu, ktorú výherca uvedie (náklady spojené so zaslaním výhry hradí organizátor súťaže). Doručovacia adresa musí byť v Slovenskej republike.
 12. Ak výherca odmietne výhru prevziať alebo nezareaguje na výhernú správu do 14 dní, výhra pripadá v poradí ďalšiemu vybranému účastníkovi súťaže.

  Spoločné ustanovenia
 13. Výhru v súťaži zaistí organizátor súťaže. Výhercovia nie sú povinní výhru prijať, nemajú však nárok na žiadnu vecnú, finančnú ani inú náhradu. Vymáhanie výhry súdnou cestou je vylúčené.
 14. Organizátor súťaže nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné škody spôsobené zlyhaním systémov a programového vybavenia, ktoré nemajú pôvod v zavinenom jednaní organizátora súťaže.
 15. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo súťaž kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zrušiť alebo zmeniť pravidlá súťaže.
 16. Účastníci súťaže sú povinní dodržiavať pravidlá súťaže aj pokyny jej organizátora.
 17. Originál týchto pravidiel je uložený v sídle spoločnosti Detail – Hair style s.r.o. na adrese Třebíčská 1678/60, Veľké Meziříčí a tu na blogu.
 18. Tieto súťažné podmienky sú účinné od 1. 4. 2024.
Uverejnené v Produkty, SúťažePridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *